Ekipa i kwalifikacje

11390303_398229210361496_8482116924196175183_n

Od prawej: na kominie Właściciel Michał Sadko oraz Piotr T., na kalenicy Marian, Piotr M., Ivan (Roofsquad), poniżej Andrii (Roofsquad)

Michał Sadko – właściciel firm, posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji dachowych oraz pracach dekarski. Niejednokrotnie podejmował się prac na których inni polegli. Pracę „na dachu” dzieli z zarządzaniem firmą oraz projektowanie więźb w programie Dietrich oraz przeprowadzaniem pomiarów dalmierzem Leica 3D Disto. Posiada tytuł mistrza w zawodzie cieśli. Uczestniki wielu szkoleń z zakresu dekarstwa, ciesielstwa oraz produktów dachowych.

Bartek – „człowiek od zadań specjalnych” W firmie zajmuje się przygotowywaniem projektów w programie Dietrich’s cad cam. Od pomiarów ich obróbki po wykonanie więźby, zamówienie materiałów na dach oraz przygotowania rysunków montażowych. Przygotowuje również wyceny dla Inwestora. Absolwent Wydziału Technologii Drewna w Warszawie, Audytor energetyczny, posiadacz tytułu Mistrza Budownictwa Pasywnego wydanego przez PHI Darmstad. Zajmuje się również obliczeniami współczynnika U przegród budowlanych, sprawdzaniem punktu wkroplenia wilgoci w dachu. Prowadzi również szkolenia oraz reprezentuje firmę na Targach branżowych.

Piotr T. –
Marian –
Piotr M. –

Ivan i Andrii – nasi przyjaciele z Ukrainy. Jako samodzielna grupa dekarska Roofsquad dołączyli do ekipy Sadko Dachy. Posiadają ogromne doświadczenie w wykonywaniu pokryć dachowych z łupka kamiennego.